Titulní obrázek


Renault Fluence

Automobilka Renault konečně zveřejnila bližší informace o novince Fluence na českém trhu. Vybrat si budete moci ze čtyř verzí. Určitě vás však zaujme akce francouzského výrobce - Akce "Mnohem více".

Sedan Renault Fluence prodělal facelift koncem loňského roku a teď je tu oficiální uvedení na český trh spolu s novými cenami. Novinka se vyrábí v Turecku. Zákazníci si mohou vybrat ze čtyř dieselů a jednoho benzínového motoru. V kufru pětimístného sedanu je k dispozici 530 litrů volného místa, což je slušné.

Pod kapotou se tedy bude ukrývat buď motor 1.5 dCi o výkonu 90 koní (pětistupňový manuál), nebo 110 koní (šestistupňový manuál či šestistupňový dvouspojkový automat). Zajímavý je nový diesel 1.6 dCi o výkonu 130 koní, který je spojen se šestistupňovým manuálem. Nový motor má vedle slušného výkonu velký točivý moment 320 Nm, 80 % ho je k dispozici v 1750 ot./min. Renault Fluence s ním spotřebuje 4,6 litru na 100 km. Pak je tu ještě osvědčený benzínový motor 1.6 16V, který posílá přes pětistupňový manuál na přední kola výkon 110 koní.

Nejnižší ceny výbav

Než si sjednáte pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla, porovnejte povinné ručení jednotlivých pojišťoven. Liší se jednak cenou, ale i výší limitů krytí, sazbami připojištění, přirážkami ke čtvrtletním platbám nebo slevami za sjednání přes internet. Nejlevnější povinné ručení sjednáte online.

Výbavu Authentique můžete nyní pořídit již za 264 900 korun, Expression již za 284 900. Verze Dynamique je v prodeji za akční cenu 284 900 korun. A poslední Privilege za 314 900. To ale není vše.

Automobilka si připravila akci "Mnohem více". Za stejnou cenu tu dostanete vyšší výbavu.